3D Printer R23D, Expo Turkey’de görücüye çıkıyor

Innomaya tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk özgün tasarımlı 3 boyutlu printerı R23D, Expo Turkey 3D Print Fuarı’nda sergilenecek. 3D plastik baskıda kullanıcıya ideal baskı çözünürlüğü ve geniş çalışma alanı sunan yerli üretim R23D hesaplı fiyatıyla benzerleri arasında öne çıkıyor.

Innomaya Üretim, Tasarım ve Danışmanlık A.Ş. tarafından tümüyle yerli imkanlarla tasarlanan ve üretilen, Türkiye’nin ilk özgün 3D Printer’ı R23D, 12 – 15 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenlenecek olan 3D Print Expo Turkey Fuarı’nda Salon 11 33-B standında sergilenecek. 

2

R23D ile kendi printerını kendin üret,  kendin bas!

3D Printer’lar ile tüketicinin üretici ve üreticinin tedarikçi olduğu yeni bir çağ başlıyor. Kullanıcıya ideal baskı çözünürlüğü ve geniş çalışma alanı ile en pratik çözümü sunan R23D, kompakt tasarımı ve uygun satış fiyatıyla 3 boyutlu plastik baskıda uygun maliyetli bir seçenek sunuyor.

Birkaç yıl öncesine kadar büyük şirketlerin tekelinde olan üç boyutlu printer teknolojisi artık ev ve ofislerde de kullanılıyor. R23D üç boyutlu baskı sektöründe Türkiye’nin rekabet gücünü artırmak ve KOBİ’lerle küçük işletmelerin yeni pazarlara atılmasını kolaylaştırmak için iç pazara uygun tasarlandı.

Sektöre yeni giren girişimciler, tanıtım ve promosyon firmaları, hızlı prototip geliştiren şirketler, imalatçılar, tasarımcılar, mimarlar, perakende sektörü, emlak sektörü, eğitimciler, okullar, etkinlik organizatörleri, sağlık sektörü ve hobi amaçlı bireysel üreticiler R23D ile istedikleri ürünü hızla tasarlayarak piyasaya sürebilecekler. R23D ile yapılabilecekler sadece tasarımcının hayal gücü, plastik baskı malzemesinin teknik özellikleri ve çalışma alanı ile sınırlı.

1

Innomaya’dan 3D Printer 3.850 TL’ye üstelik “Eğitim” de bedava

Artık her isteyen 3D Printer sahibi olabiliyor. Ancak pek az kişi “3D Prınter’ımı ben monte ettim” diyebiliyor. Innomaya ve Açıksınıf.com iş birliği ile gerçekleştirilen eğitimlerde hem güncel 3D baskı teknolojileri hakkında bilgi sahibi olabiliyor, hem 3D Printer’ınızı üretiyor, hem de nasıl kullanacağınızı öğrenebiliyorsunuz.

Detaylı bilgi için Açık Sınıf‘ı ziyaret edebilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.