AllSync iPhone App

AllSync – iPhone Sosyal Medya Uygulaması

AllSync iPhone App

Birkaç günlük aradan sonra bugüne özel ücretsiz iPhone uygulamalarını incelemeye devam ediyoruz. Bugünkü uygulamamız bir sosyal medya uygulaması: AllSync. Sosyal medya hesaplarınızın kontrolü konusunda yardımcı olan AllSync’yi biraz daha yakından tanıyalım.

AllSync – iPhone Uygulaması

“Kontrolsüz güç güç değildir” sloganlı bir reklam vardı ya, kontrolsüz sosyal ağlar da biraz öyledir. Binlerce kişiyle ayrı ayrı platformlar üzerinden temas içindeyiz, ve bu yüzden de çok fazla bilgi kaybıyaşıyoruz.

Bugün size sunduğum uygulama AllSyncApp Store‘da bulunan diğer benzer uygulamaların aksine, sadece 2 ayrı sosyal ağı senkronize etmenizi sağlamıyor.Facebook, Twitter, Google, Yahoo, Linkedin, Orkut, Netlog, Plaxo ve Myspace olmak üzere toplam 10 ayrı sosyal ağınızı destekleyecek!Fotoğraflardan doğum günlerine, email adreslerinden notlara, şirketlerden web adreslerine, sosyal çevrenizden ihtiyacınız olan tüm bilgileri tek bir uygulamada görebilirsiniz (ya da görmek istemediklerinizi de dışlayabilirsiniz). AllSync bugün 3,59 TL yerine tamamen BEDAVA!

 

AllSync Free iPhone AppAllSync

AllSync iPhone uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için App Store’a buyurun.

Scripts Pro

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.