Koşuya çıkmaya hazır mısın?

Koşmak insanoğlunun varoluşundan beri var. Kuralsız, zamansız, malzemesiz bir şekilde kendinizle baş başa kalabildiğiniz tek spor olan koşu, insanı özgürleştirerek kendinizle mücadele etmenizi sağlıyor. Bu yüzden kendimizle yüzleşmek istediğimizde, nefes almak istediğimizde, kaçmak istediğimizde koşarız! Koşunun özgürlüğünü keşfedenlerle uzun süredir barcin.com adresinde buluşuyoruz.

En iyi fiziksel aktivitelerden biri olarak kabul edilen koşu, düzenli yapıldığında kilo verilmesini sağlamanın yanında hem fiziksel hem de ruhsal durumunuzu iyileştirmenize yardımcı olacaktır. Koşu hem ayaklarınızda hem de bacaklarınızda stres oluşturan sporlardan biridir. Bu yüzden koşu için iyi yastıklamaya sahip, ayak şeklinize uygun, dengede kalmanızı sağlayacak bir koşu ayakkabısı seçmeniz sağlığınız açısından çok önemlidir. Ayrıca uzun koşularda ayaklarda su toplaması ve tırnak batması gibi sıkıntılarla karşılaşma riskiniz artacağı için seçeceğiniz ayakkabının önemi biraz daha artar.  Doğru seçilmiş bir çift koşu ayakkabısıyla koşunun ne zaman sonlanacağına sadece siz karar verirsiniz.

Nike, koşunun keyfini çıkaranları en iyi anlayan markalardan. Nike, koşudan vazgeçemeyenler için özel olarak geliştirdiği koşu ayakkabılarıyla doğru bir kitle yakalamayı başardı. Özellikle çıplak ayakla koşma hissi yaratan Nike Free serisiyle tüm dünyadaki koşu meraklılarını bir araya toplamayı başaran markanın 2014 yaz koşu ayakkabılarında ise öncelikle Flyknit teknolojisi ön planda. Örgü üst dokusuyla çorap gibi sararak ayağı kavrayan Flyknit teknolojisi, hafifliği ve rahatlığıtla çok beğeniliyor. Doğal koşu deneyimini bir adım ileriye taşıyan Nike Flyknit koşu ayakkabıları farklı özelliklere sahip model seçenekleriyle Barcin üzerinden online olarak satın alınabilir.

Koşu ayakkabıları konusunda iddialı olan adidas ise bu sene adidas Energy Boost ile daha uzun mesafe koşmak isteyenleri memnun ediyor. Enerjinizi daha dengeli kullanmanızı sağlayan adidas Enery Boost koşu ayakkabılarıyla daha uzun mesafe koşmak için harika bir yardımcınız olduğunu unutmayın.

Koşu ayakkabılarıyla kendini kanıtlayan Asics, yeni sezonda efsaneleşen koşu ayakkabısı Gel-Kayano’nun 20. yılını kutluyor. 20. yaşına şimdiye kadarki en hafif versiyonuyla “merhaba” diyen Asics Gel-Kayano bağımlılık yaratan tabanı sayesinde koşu sırasında oluşabilecek sakatlanmaları minimuma indirebiliyor. Eğer koşarken rüzgarla yarışmak isterseniz Asics Gel-Super J 33 ile hemen tanışarak hızınıza hız katabilirsiniz.

Koşu hızını artırmak isteyenler Reebok ZQuick koşu ayakkabılar arasından da seçim yapabilir. Bu sene Reebok koşu ayakkabıları hız odaklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Yarış arabalarının lastiklerinden ilham alan tasarımıyla ZQuick koşu ayakkabıları koşu severlerin çoktan radarına girmeyi başardı.

Size uygun bir çift koşu ayakkabısı seçerek işe başlamak için tarayıcınıza barcin.com yazmanız yeterli olacak. Onlarca markanın yüzlerce koşu ayakkabısı arasından seçim yapmak, en yeni ve bütçenize en uygun olanını bulmak ise her zamankinden daha kolay olacak. Ödeme sırasında ister 6 taksit ve kapıda ödeme avantajlarından yararlanabilir ister PayPal’ın güvenli ödeme sistemini tercih edebilirsiniz. İndirimli koşu ayakkabısı almak isterseniz yine yüzlerce seçenek için hepinizi Barçın’a bekleriz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.