Jeep Renegade – Tutkunun Ürünü

En yaygın örneği olarak Nissan Juke’nin bulunduğu, Mini SUV konseptinde olan araçlara gün geçtikçe yeni üyeler katılmaya devam ediyor. Belki de SUV araçlar arasında kendine ait bir sınıf oluşturmuş diyebileceğimiz Jeep markasının da bu kategoride bir araç çıkarmaması beklenemezdi. Jeep de bu beklentiye karşılık vererek yeni aracı Renegade’yi tanıttı ve satışa sundu. Jeep’in tasarım çizgilerini içinde Renegade, Jeep tarafından gelmiş geçmiş en kabiliyetli küçük SUV olarak tanıtıldı. Bu tanıtımın yanında Jeep Renegade, özellikleri ile göz dolduruyor. Jeep Renegade’in fiyatı da oldukça makul sayılabilecek bir seviyede tutulmuş.

Renegade - City
Jeep Renegade teknik özellikleri ve motor seçenekleri ile incelendiğinde karşılaştığımız 3 seçenek bulunuyor. Bunlar Jeep Renegade 1.4 motor benzinli seçeneği ile beraber 1.6 ve 2.0 Dizel Jeep Renegade’ler. 3 motor seçeneği için de Renegade’ler Turbo özelliği ile geliyor. Benzinli Jeep Renegade 140 beygir güç sağlayan bir motora sahip iken, 1.6 ve 2.0 Dizel motorlar ise 120 ve 170 beygir güç sağlıyorlar. Ayrıca 2.0 motor seçeneğine sahip Jeep Renegade, 9 ileri otomatik vites ile beraber geliyor. Jeep Renegade’lerin yakıt tüketimi değerlerine baktığımızda ise benzinli seçeneği 6L ve dizel seçeneklerinde 1.6 motor için 4.6L, 2.0 motor seçeneği için ise 5.8L ile 100km yol alabiliyor olduğunuzu görüyorsunuz.
Renegade İç Dizayn
Jeep Renegade içinde ise isteğe bağlı sunulan 9 hoparlörlü ve 506 watt Beats ses sistemi, direksiyondan kumanda edilen, Uconnect 5,0 inç ve isteğe bağlı 6,5 inç dokunmatik ekran gibi sayısız teknolojik özellikler bulunuyor. Ayrıca Uconnect sistemi ile GPS sinyali alınamayan yerlerde kesin konumu saptayan premium navigasyon seçenekleri ile Jeep Renegade içerisinde yer alıyor. İç tasarım olarak ise Jeep Renegade oldukça enerji verici bir yapıya kavuşturulmaya çalışılmış durumda. Sürücüsüne konfor ile beraber araç içerisinde oluşturduğu ortam ile sürüş zevkini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.
Renegade - Winter
Dış tasarıma gelindiğinde ise klasik Jeep ve Wrangler çizgilerini taşıyan ön panele ve ızgaraya sahip olan Renegade, arka stop lambalarında benzin bidonu tasarımı ile askeri bir hava oluşturuyor. Ayrıca isteğe bağlı bir opsiyon olarak Renegade yıldızı ile kaput ve kapılarınızı süsleyebiliyorsunuz.
Renegade - Star
Jeep Renegade fiyatları ise en benzinli 1.4 motor seçeneği için 75.000₺ fiyat seviyesinde ve dizel motor için ise 81.000₺ fiyat seviyesinden başlıyor. 2.0 4X4 motor seçeneği için ise fiyat 155.000 TL gibi uçuk bir seviyeye fırlıyor.

Jeep Renegade Reklam Filmi

Ayrıca Jeep Renegade reklam filmi ve Renegade reklam filmi müziği de çok güzel ve harika şekilde hazırlanmış. Eğer Jeep Renegade reklam müziği ismi ne veya kimin şarkısı diye merak ediyorsanız adını muhtemelen ilk kez duyacağınız Victor Chissano ismi ile karşılaşıyorsunuz. Renegade reklamında kullanılan müzik ise I’m Renegade isminde ve özel olarak hazırlanmış. Jeep Renegade reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.