Need For Speed – 2. Fragmanı Yayınlandı

Need For Speed, hep sona erenlerin ardından konuşmak olmaz tabi; şahsım adına değerlendirecek olursam Need For Speed serisi EA Games‘in yaşayan efsanesi. Kısa bir süre önce dünyaca ünlü oyundan uyarlanan ve birçok izleyicinin merakla beklediği Need For Speed filmi; 14 Mart’ta bizleri beyazperdede bekliyor olacak. Hız ve macera deyince akla gelen ilk filmlerden birisi; ama Fast and Furious serisiyle aynı saatte yayınlasalar ve birisini seçmem gerekse tercihim Fast and Furious olurdu heralde. Paul Walker‘ın belirsiz ölümü üzerine, üzüntü duyduğumu da söylemeliyim..

nfs-03-1350x900

Geçtiğimiz günlerde tüm oyun dünyasının merakla beklediği, yarış ve araba oyunlarının en popüleri Need For Speed serisinin son oyunu Need For Speed: Rivals’ın yayınlanacağının haberini vermiştik.

Need for Speed Fragman

Başrollerinde Aaron Paul, Imogen Poots, Dominic Cooper, Michael Keaton, Ramon Rodríguez gibi ünlü isimlerin yer aldığı Need for Speed filminin yönetmeni ise ünlü yönetmen Scott Waugh. Need for Speed’den esinlenilerek hazırlanan filmin, Türkçe altyazılı ikinci fragmanını izleyebilirsiniz.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.