Wix’le kod bilmeden web sitesi yap!

Yıllar öncesine kısa bir göz atıp, tarihin basamaklarından geriye doğru indiğimizde; hayatımızda hiç yeri olmayan internetin şu anda olmazsa olmaz bir öneme sahip olduğunu söylesek yanlış olmaz. Zaman geçtikçe gelişen internet teknolojisi hem web, hem de dijital dünyada büyük değişimlere vesile oldu. Gelişen hayat standartlarında, zorluklara karşı durma gibi bir şansımız da olmadığına göre tek çözüm yolu, akıntıya kapılıp hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak…

Son dönemlerde oldukça hızlı büyüyen web sektöründe de durum bu şekilde, birçok programlama diliyle siteler oluşturabiliyoruz; ama daha önemlisi yazılım ve kodlama bilgisine sahip olmadan da web siteleri oluşturabilmek! Sizleri mükemmel web sihibazı Wix‘le tanıştırmak istiyorum, dilerseniz biraz tanıyalım:

Wix.com dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan, sektörde lider, bulut tabanlı bir web geliştirme platformudur. Herkesin internette güzel ve profesyonel görünmesini kolaylaştırıyoruz. İşinizi internete taşımak için hiçbir kodlama bilgisine ihtiyacınız yok. Hayal ettiğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Wix sayesinde küçük işletme sahipleri, tasarımcılar, müzisyenler, fotoğrafçılar, sanatçılar, yazarlar ve birçok kişi, kodlama bilgisine sahip olmasa bile ücretsiz olarak profesyonel web siteleri oluşturabiliyor.

Tamamen özelleştirilebilir Wix şablonları, tüm ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılayabilecek nitelikte!

Daha hızlı, daha güvenli ve daha çekici!

Wix’in kullanıcı dostu, sürükle ve bırak tarzı çalışan site oluşturucusu ile sitenizi kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Tasarımlarda yer alan resimleri, arka planları, renkleri, yazı tiplerini ve metinleri sadece bir düğmeye tıklayarak istediğiniz gibi değiştirebilir ve istediğiniz yapıyı oluşturabilirsiniz. Wix yüzlerce şablonu, sınırsız sayıda sayfayı ve en kaliteli hosting hizmetini ücretsiz olarak sunuyor.

Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik mobil uyumlu!

Ticari, kişisel, çevrimiçi mağaza, portföy sayfası gibi onlarca kategoride, yüzlerce şablon Wix’te! Bütün ziyaretçilerin mobil cihazlarında aynı tasarım ve içeriği görmesini sağlayan mobil uyumlu arayüzleri kolayca oluşturabilirsiniz. Mobil cihazlar için tek URL ile Google ve Bing gibi arama motorlarında en yüksek görünürlüğü elde etmek istiyorsanız tam size göre.

HTML 5 site oluşturucu ile son teknoloji!

Wix site oluşturucu, internet sitenizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolay bir şekilde değiştirebilmeniz ve özelleştirebilmeniz için tasarlandı. Kullanıcı dostu (drag / drop) sürükle ve bırak yapısı ile ihtiyacınız olanı seçin ve bırakın, metninizi kolayca düzenleyin ve tonlarca ücretsiz yazı tipinin, rengin, efektin arasından istediğinizi seçin.

Wix

Binlerce ücretsiz görüntü ve görüntü düzenleyici!

Geniş görüntü, clipart ve ikon koleksiyonunda yer alan binlerce görselden ihtiyacınız olanı seçin ve kullanın. 17’den fazla farklı özelliğe sahip gelişmiş görüntü düzenleyicisiyle, kolayca görüntülerinizi düzenleyebilir ve rötuş yapabilirsiniz.

Sunum yapmanın en kolay yolu: Landing page!

Sitenize profesyonel bir görünüm vermek ve markanızı güçlendirmek için tek sayfalık şablonlar ticari internet sitesinin yayına geçmesini kolaylaştırıyor. Bir gün içinde çevrimiçi olun ve işinizi büyüttükçe yeni sayfalar ve özellikler ekleyin!

E-Ticaret ve sanal mağaza özelliği!

İnternet sitenize güzel, tamamen özelleştirilebilir bir çevrimiçi mağazası ve eTicaret planları sayesinde satışa hazır halde! Kullanımı kolay ürün galerileri, sipariş yönetimi ve onlarca özelliğiyle çevrimiçi mağazanız hiç görmediğiniz kadar hızlı ve etkili!

Bloglar ve sosyal medya entegrasyonu!

Sadece birkaç tıkla sitenize blog ekleyebilir ve yazılarınızı paylaşmaya başlayabilirsiniz. Gönderilerinizin daha geniş kitlelere ulaşması için sosyal medya uyumuyla önplana çıkan Wix, okuyucularınızın içeriğinizi paylaşmasına teşvik etmek için, Pinterest, Twitter ve Facebook gibi sosyal ikonlarını kolayca eklemenizi sağlıyor.

SEO – Arama motorları ile tam uyumluluk!

Google, Bing ve diğer arama motorlarıyla uyumludur. Wix, sitenizin arama motorlarında görülmesini arttırmak için, site ayarlarınıza başlıklar, tanımlar ve anahtar kelimeler eklemenizi sağlar.
Ekran Resmi 2014-12-17 12.51.35

ve daha onlarca özellik!

Yüzlerce öğretici anlatımları ve 7/24 desteği ile başınız her sıkıştığında Wix yanınızda! Siteniz problemsiz olacağından dolayı destek ekibine pek de ihtiyacınız olmayacak :)

İyisi mi Wix’i denemek ve işinizi online mecralara taşımak için acele edin! Wix hakkında tüm merak ettikleriniz için keşfet sayfasına buyurun: Bedava Site Kur

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.