500px – Android Profesyonel Fotoğraf Paylaşım Uygulaması

500pxBazen gördüğümüz bir fotoğraf bizi hayret içinde bırakabiliyor değil mi? Hatta bu fotoğraf gerçek olamaz diye düşündüğümüz zamanlar da oluyor muhteşem fotoğraflar için. İşte 500px isimli bu servis bu foyoğrafları barındıran, bütün dünya çapında profesyonel fotoğrafçılar tarafından fotoğraf yüklenen devasa bir arşiv ve bir Android uygulaması da var.
500px isimli bu uygulama, 500px.com isimli internet sitesinin bütün arşivini mobil platformlara taşıyan Android uygulaması. İçerisinde yer alan etkileyici fotoğraflar ve bunların kategorilenme şekillerinin yanında gerçekten fotoğraf konusunda başarılı profesyoneller tarafında beslenen bu arşiv içerisinde kötü bir fotoğraf bulmak neredeyse imkansız. Ayrıca isterseniz belli başlı kategorilerde sadece beğendiğiniz fotoğraflardan oluşacak bir takip listesi de oluşturabilirsiniz kendinize.

500px isimli bu ücretsiz Android fotoğraf uygulamasına isterseniz Facebook, Twitter veya Google hesabınızla giriş yapabilir veya e-mail adresinizle kayıt olabilirsiniz.

500px
500px isimli bu fotoğraf paylaşma uygulamasını Android cihazınıza indirmek için;
500px - Android Fotoğraf

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.