Arslania Teması Satışı Sona Erdi!

Bu yazıyı hem bazı şeyleri hatırlatmak, hem de açıklama yapmak adına yazma gereği duydum.

Yaklaşık 10 gündür ön satış sürecinde olan Arslania temasında hatrı sayılır bir satışa ulaştık; fakat iyi niyetli olmayan bazı kişiler yüzünden gerek sitem gerekse de sunucumdaki diğer siteler saldırılara maruz kalmakta. Son bir haftada 30’ün üzerinde irili ufaklı saldırı aldım ve yönetici paneline yaklaşık 50 defa saldırı girişiminde bulunuldu. Üzülerek belirtmeliyim ki ilerleyen süreçlerde bu girişimlerin artacağını ve iyi niyetli olmayan kişilerin bu saldırılara devam edeceğini düşünüyorum.

Bu girişimlerin sebebinin Arslania temasını ücretsiz bir şekilde elde etmek ve ücret karşılığı satın alan arkadaşların hakkına geçmek olduğunu düşünerek Arslania temasının ön satış ve satış sürecini sona erdiriyorum. Öncesinde ve sonrasında temanın satışı ile alakalı doldurulan tüm formlardaki siparişlerin iptal olduğunu özür dileklerimle belirtmek istiyorum.

Açıldığı günden bu yana sıradan bir çizgiyi takip etmek yerine, yeni bir bakış açısı kazandırmak ve maddiyat odaklı olmadan blog tutmaya, faydalı olacağını düşündüğüm yazılar paylaşmaya çalıştım. Ne bir maddi getiri ne de ziyaretçi kaygısı çekme gereği duymadım. İçerik odaklı yazmaya çalıştığım tüm yazılar ve sade bu tasarımı sadece “karşılıksız olmasın, değeri bilinsin” düşüncesiyle piyasada satışa sunulan diğer temalara nazaran oldukça cüzi bir ücretle ön satışa çıkarmıştım. Ki bu satışlardan elde edilen gelir tamamen Arslania’yı iyileştirme çalışmalarında kullanılacaktı. Burada yazılacak çok şey var; fakat başınızı daha fazla ağrıtmamak adına kısa tutuyorum.

Anlayışınız için teşekkür eder, saygılar sunarım.

Ali ARSLAN

10 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.