Timer+ : countdown timer – Android Sayaç Uygulaması

Timer+ : coundtown timerZamanlı yapmamız gereken bir işimiz olduğunda ve sürenin büyük önem arz ettiği durumlarda her şey bizim küçük bir dalgınlığımızla kötü bir hal alabiliyor. İşte Timer+ : ountdown timer isimli bu geri sayım uygulaması bize Android yüklü cihazımız aracılığıyla yardım etmek için var.

Timer+ : countdown timer, birden fazla geri sayımı aynı anda yapabilen ve bunlardan herhangi biri sona erdiğinde bizi uyarıp günlük işlerimizde büyük yardımı dokunabilecek bir uygulama. Uygulama ile beraber gelen zamanlanmış görevlerden örnek verelim; yemek yaptığınızı düşünün. Yemeği ısıtmaya başladınız ve eğer unutursanız bütün akşam yemeği planınız bozulacak. Tek yapmanız gereken süresini belirlediğiniz zamanlanmış görevi başlatmak ve telefonunuzu yanınızdan ayırmamak. Timer + : countdown timer zamanı geldiğinde sizi uyaracaktır.

Timer+ : countdown timer ile basit bir arayüz ve zamanlayabileceğiniz onlarca görevi kullanarak gününüzü unutma korkusu olmadan geçirebilirsiniz, yeter ki bu geri sayım uygulamasını kullanmayı unutmayın.


Timer+ : countdown timer
Timer+ geri sayım uygulamasını indirmek için;Timer+ Android

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.