Curcuna Başlıyor..

Curcuna - Video Sitesi, Curcuna.comVideo sitelerine girer girmez, dört bir yanımızı saran reklamlardan usandık; fakat alternatifleri olmadığından dolayı bu siteleri kullanmadan da olmuyor. Bunların yanında video sitelerine eklenen ve uygun olmayan içeriklerden dolayı sürekli sıkıntı yaşıyor, ne ile karşılaştığımıza bazen şaşırıyorduk.

Artık yeni bir alternatifimiz, daha doğrusu ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek Türk yapımı bir video sitesi var: Curcuna.com :)

Popüler videolar, en son eklenen videolar gibi çeşitli bölümlerin yer aldığı Curcuna tasarımıyla ve içerik kalitesiyle bir adım daha önde. Gayet sade ve kullanışlı olan tasarımına da bir göz atalım.

Curcuna

Göz yormayan renk tonlarında ve aranan özelliklere cevap verecek kullanışlılığa sahip. Günün En Çok İzlenenleri bölümü ile de birçok video sitesinde bulunmayan bir özellik siteye eklenmiş. Aynı zamanda üye giriş paneline, Facebook hesabı kullanılarak giriş seçeneği eklenmesi güzel olmuş. Diğer sosyal ağlarla da giriş yapılırsa daha da güzel olacaktır ;) Artık bir blog  açılıp yeniliklerini kullanıcıları ile paylaşırlar heralde :)

Abartıya kaçmayan reklamları ile Curcuna kullanıcıların vazgeçemeyeceği bir video sitesi olması yolunda aday. İçerik konusunda kalitesi ve çizgisini koruduğu sürece yakın zamanda sevilen bir video sitesi olacağı kanaatindeyim. Vatana millete hayırlı olsun :)

Curcuna – Video Sitesi

 

11 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.