Ventev Şarj Kablosu ve PowerDash

Bağımlı bir Apple kullanıcısıyım, durum böyle olunca iPhone denince aklıma ilk gelen olumsuz düşünce ise şarj problemi oluyor. İnternette dolaşırken Ventev’in dolaşmaz şarj kablosu, taşınabilir şarj cihazı ve araç içi şarj aparatı ile karşılaştım; tüm ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekilde. Nedense Apple’ın şarj kablosunu sevmediğim gibi Apple’ın kendi telefon kılıflarını da sevmiyorum, çabuk yıpranıyorlar. Apple’ın 8 pin lightning kablosunun uç kısımlarının çabuk soyulması ve yıpranması probleminden muzdarip olunca çareyi Ventev şarj kablosunda buldum. Özellikle uç kısımları sağlamlık konusunda oldukça iyi.

Ventev Dolaşmaz Şarj Kablosu

 

ventev

Ventev dolaşmaz şarj kablosu ile cihazınızı daha hızlı ve daha güvenilir şarj edebilirsiniz. Apple lisanslı veya diğer modeller için yüzde yüz orijinal uç kullanılarak yapılmış dolaşmayı ve kopmayı önleyecek şekilde üretilmiştir. 2.1A değerinde yani tabletler içinde uygun bir şarj kablosudur.  Tüm Apple ürünleri için ve v9 uç seçeneği ile Samsung, Blackberry, Lg, Sony, Nokia ve General Mobile gibi bir çok cihaz ile uyumludur. Ventev Şarj Kabloları sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ventev PowerDash R900

ventev powerdash

Hem taşınabilir şarj ünitesi hem de araç şarjı aparatı Ventev Powerdash R900, dahili 900 mAh değeri  sayesinde cebinizde  isterseniz de araç şarj aleti olarak kullanabilirsiniz. Bu ürün aracınızda cihazınızı şarj ederken kendi dahili bataryasını da dolmaktadır, sonrasında cihazı aracınızdan çıkardığınızda %30 – %50 oranında cihazınız şarj olmasını sağlayabiliyor.

Ürün ile alakalı detaylı bilgiye ulaşmak için: Ventev Powerdash R900

Kılıf, kulaklık, şarj aparatı ve diğer lisanslı ürünleri Türkiye’den satın almak isteyenler Vertev distribütörü Mobilworx‘i tercih edebilirler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.