Kia pro_cee’d GT – Adrenalin Tutkusu

Şehir içerisinde kullanılabilecek spor araçlar ailesine her geçen gün yeni üyeler ekleniyor. Pek çok markanın modellerinin isimlerine “GT” son eki eklemesi ile gittikçe genişleyen bu aileye eklenen son üyelerden biri Kia markasının pro_cee’d GT modeli. Şehir içinde adrenalin yaşamak isteyenler için üretilen bu model dikkat çekici bir sportif görünüme sahip. Kia pro_cee’d GT fiyatları ise güçlü bir spor araca göre oldukça uygun seviyelerde.

pro_ceedGT-main
Kia ülkemizde de oldukça sevilen cee’d modelinden sonra aynı tasarım çizgilerine ve daha güçlü motor ve teknik özelliklere sahip pro_cee’d GT modelini ülkemizde bünyesinde satışa sundu. Kia ailesinin en son üyelerinden olan bu spor otomobil oldukça sportif ve etkili duran dış tasarımın yanında sürücüsünü araç içinde adrenalin yaşarken rahatlık hissini de verecek bir iç tasarıma sahip.
2013-Kia-Proceed-GT-iç-tasarım
Oldukça yüksek tork değerleri ile beraber güçlü bir 4 silindir motor barındıran Kia pro_cee’d GT maksimum hız olarak 230 km/s seviyelerine erişebiliyor. Ayrıca T-GDI motor teknolojisi sayesinde 100 km’de ortalama 7.5 litre yakıt tüketimi sunuyor pro_cee’d GT.
2014 Kia Pro Ceed GT
Kia pro_cee’d GT fiyatları ülkemizde yer alan ortalama spor araç fiyatları düşünüldüğünde gayet uygun seviyelerde denilebilir. Kia tarafından açıklanan 2014 fiyat listesine göre Kia pro_cee’d GT 81.000 seviyelerinden başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.