Pix: Pixel Mixer, Android Fotoğraf Efekt Uygulaması

Pix: Pixel MixerSon zamanlarda popülerliği doruk noktasına ulaşan fotoğraf filtre efekt uygulamaları arasından en başarılı olan gruba dahil olabilecek Pix: Pixel Mixer uygulamasının Android versiyonunu tanıtıyoruz bugün, tabi ki her gün olduğu gibi bugün de tanıttığımız uygulama ücretsiz.
Pix: Pixel Mixer uygulaması bize geniş bir yelpaze sunuyor filtre ve çerceve açısından. 31 ayrı filtre, 24 katman ve 16 farklı çerceve ile fotoğraflarımıza profesyonel eller değmiş kadar etkili değişiklikler yapmamıza olanak sağlayan bu uygulamada ayrıca rastgele olarak filtre uygulama seçeneğini kullanarak da gayet başarılı sonuçlar alınabiliyor. Bu resimleri paylaşmak ise bir çok uygulamadan daha kolay, sadece uygulama içerisinde yer alan bir kaç buton ile anında sosyal medya platformlarında paylaşabiliyorsunuz.

Bugüne özel ücretsiz yayınlanan uygulamayı tanıtmak için video da hazırlanmış durumda, isterseniz videoyu izleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.Pix: Pixel Mixer isimli uygulamayı ücretsiz indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.
Pix: Pixel Mixer

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.