Sanalkurs 7. Bilişim Seminerleri YTÜ’de!

Sanalkurs 7. Bilişim Seminerleri

Her yıl düzenlediği bilişim seminerleri ile alanında uzman isimleri katılımcılarla buluşturan Sanalkurs.net bu yıl buna bir yenisini daha ekliyor. Konuşmacıları arasında yer aldığım Sanalkurs 7. Bilişim Seminerleri bu sene Yıldız Teknik Üniversitesi‘nde!

Bu kez İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenecek olan seminerde her programda olduğu gibi birbirinden kıymetli uzman isimler katılımcılara yeni ve farklı ve önemli konularda sunumlar gerçekleştirecek.

Bu yılki konularını alanında uzman beş isimle, ASP.net MVC, Web Tasarım, Java, jQuery, WordPress ve E-Ticaret gibi önemli noktalara yoğunlaştıran seminerde katılımcıları ayrıca sürprizler de bekliyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim ve Bilişim Teknolojileri Kulübü işbirliği ile organize edilen seminerin katılımı da sınırlı sayıda gerçekleşeceği için katılmak isteyenlerin acele etmesinde fayda var.

Seminerin medya sponsoru; Etkinlik.com.tr, Organizatör Sanalkurs.net, Sponsorlar ise Say.ac, Teknik Data ve eğitmenleri arasında yer aldığım Türkiye’nin online video eğitim platformu Vidobu.

Sanalkurs Seminer Afis - Yıldız Teknik Üniversitesi

21 Kasım 2012 tarihindeki kaçırmak istemeyeceğiniz bu seminer için salon kapasitesi 450 kişilik olacak. Bu nedenle bir an önce kayıt olmak için acele edin.  Bu yıl Sanalkurs Bilişim Seminerleri‘nin kayıtlarını etkinlik.com.tr gerçekleştirecek.

Seminer ile ilgili detayları görmek ve kayıt olmak için tıklayın.

2 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.