Günün Ücretsiz iPhone Uygulaması: Scripts Pro

Scripts Pro iPhone App

Haftanın ilk günü ve geceden kalma bir yorgunlukla bugüne özel ücretsiz iPhone uygulamalarını incelemeye devam ediyoruz. Gece ekranlarda olan 85. Oscar Ödülleri’nde en iyi uyarlama senaryo Argo ile Chris Terrio’nun oldu. Söz konusu film ve senaryo olunca incelemek için güzel bir uygulama şart derken, günün ücretsiz uygulamasının Scripts Pro gibi harika bir uygulama olması eminim ben dahil herkesi mutlu etmiştir. Lafı fazla uzatmadan Scripts Pro’ya bir göz atarak devam edelim.

Scripts Pro

Geceden sabaha kadar Oscar ödül törenlerini olunca, Scripts Pro’yu hemen tanıtmak istedim. Bugünkü uygulamamız Scripts Pro bir harika, hem de en pahalı uygulamalardan birisi, gerçek fiyatı 21,99 TL! Buyrun deneyin, memnun kalmazsanız tekrar silersiniz :)
Sınıfının en iyilerinden biri olarak kabul edilen Scripts Pro uygulaması senaryolarınızı (veya herhangi bir yazı da olabilir) sade ve kullanışlı bir arayüz üzerinde yazmanızı ve tek bir tıkla karakterler, sahneler ve diyaloglar eklemenizi sağlıyor. Şu an Promosyon ile alakalı bir sıkıntı söz konusu, malesef sona erdi.
Scripts Pro for iPhone AppScripts Pro for iPad App
Scripts Pro iPhone uygulamasını 25 Şubat’a özel ücretsiz olarak indirmek için App Store’a buyurun.
Scripts Pro

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.