SEO’nun kalbi SEOzone15’te atacak

SEOzone ile alakalı daha önce tweet derlemelerini paylaştığım SEOzone14 yazısına göz attığınızda bu yazıyı okumanıza gerek kalmayacak :) Türkiye’de SEO konusunda uzman ekibiyle sitelerinizi güldüren SEO, bu sene de SEOzone15 etkinliğiyle karşınızda olacak.

SEOzone profesyonel SEO uzmanları ile bu alanda bilgi edinmek isteyenleri 27-29 Kasım tarihlerinde tek çatı altında buluşturuyor. Bilişim çağında yaşıyor olmanın ayrıcalıklarından istifade etmek isteyen işletme sahibi ve adayları SEO hakkında en güncel ve en yararlı bilgileri, bu alanda düzenlenen çeşitli etkinliklere katılarak da kolaylıkla edinebilir. SEO dendiğinde ilk akla gelen SEOzeo tarafından düzenlenen SEOzone etkinliği oluyor.

27-29 Kasım 2015 tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de düzenlenecek olan SEOzone’15 etkinliği sadece bilgi edinme içerikli bir organizasyon değil. Aynı zamanda networking fırsatları, esnek workshoplar da etkinlik katılımcılarını bekliyor olacak. Etkinlik hakkında detaylı bilgi için SEOzone15‘e buyurun :)

seozeo

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.