SEOzone’14, 25 Ekim’de!

2013’te Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 200 kişinin katılımıyla düzenlenen SEOzone, 2014 yılında çok daha güçlü ve eğlenceli bir kadro ile yeniden bizlerle!

Tecrübeleriyle ve yayınladıkları kaynaklarla dünya çapında tanınan, SEO ve inbound marketing profesyonelleri 25 Ekim 2014’te Şişli Radisson Blu’da bir araya geliyor. SEOzone’14, bu sene 40’ı aşkın ülkede, 265 farklı oteli ile uluslararası bir marka olan Radisson Blu Şişli’de yapılacak.

SEOZONE 2014 katılımcıları arasındaki yerinizi hemen almak için ARSLAN40 indirim kuponu ile online başvurunuzu gerçekleştirmek ve 40 Euro indirim avantajından yararlanmak için acele edin. Bir aksilik olmazsa ben de orada olacağım. Şimdiden görüşmek üzere :)

GEÇTİĞİMİZ SENE NASILDI?

Ülkemizde SEO’nun tanınırlığını ve gerçekten insanların doğru bilgiyle olan etkileşimini artırmak vizyonuyla harekete koyulan SEOzone’13 oldukça faydalı bir etkinlik oldu. Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda düzenlenen etkinliğe dünyanın farklı ülkelerinden 8 konuşmacı, bir çoğu dijital pazarlama yöneticisi olmak üzere 200’ün üzerinde katılımcı yer aldı.

SEOZONE'1314

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.