WordPress Kitabı Ön Satışta!

WordPress Kitabı - Ali ARSLAN

WordPress konusunda bloglarımıza yazılar yazıyoruz ve paylaşıyoruz; ama bir şeyler eksikti. Eksik olan basılı bir kaynağın olmayışı diyerekten aylar öncesinden baş koydum bu yola. Aylardır üzerinde çalıştığım mübalağasız olarak belki de kaç gece uykusuz gözler ve yorgun bir bedenden kalan bir emeğin ürününden bahsetmek istiyorum sizlere. Yani WordPress kitabından…

WordPress Kitabı, WP Kitabı, Dikeyeksen, Ali ARSLAN

Dün yazdığım yazımda blogla ilgilenemediğimden ve iş yoğunluğumdan bahsetmiştim. Bugün ise o yoğunlukların sebebini açıklama gereği duydum. Aslında biraz da geç kalmıştım. Yaklaşık 4 aydır WordPress’e yeni başlayan ve WordPress’e hakim olmak isteyen kullanıcılar için uğraşıyordum. Gerek iletişim formundan sorulan sorular gerekse de insanların anlamakta güçlük çektiği konuları daha ayrıntılı ve anlaşılır olarak yazma adına kaç defa yazdım, sildim. Yok olmadı! bir daha yazmalıyım ki herkes anlasın diyerekten uzun ve yoğun bir süreç geçti. Çekilen tüm bu zorlukların tek mutluluk kaynağı ise sizlere başucu kitabı olabilecek faydalı bir kaynak oluşturma sevdasıydı.

Bugün bu sürecin son günüydü ve kitabı baskıya yolladık. Yazılacak o kadar çok şey vardı ki hepsine yer vermeliyim diye uzun uzun düşündüm. WordPress kullanıcılarının en çok merak ettiği konuları, sık karşılaştığı sorunları ve WordPress’e yeni başlayan kullanıcıların merak edebileceği herşeyi yazmak için uğraşıp durdum. Sonuç: 288 sayfalık uzun soluklu, blog tadında samimi ve anlaşılır, resimli anlatımlarla ve uygulamalarla zenginleştirilmiş bir kaynak çıktı. Bana düşen bunu yazmaktı, size düşen ise tadına bakmak : )

Kitabın sayfa sayısı biraz fazla olunca fiyat konusunda da yüksek bir rakam çıktı. “Bu böyle olmamalı, bu kitabı herkes okumalı!” diyerek yoğun ısrarlarım sonucunda kitabı herkesin alabileceği ve uygun bir fiyata düşürdük. Tabi bu zaman süreci kısa bir süreden ibaret. O nedenle bu yazıyı hızlıca yazmalı ve değerli okuyucular da bu fırsattan faydalanmalı.

WordPress Kitabı ön satış süresi boyunca 23 TL + Kargo ücreti yerine sadece 17 TL hem de kargo ücretiyle beraber..

WordPress Kitabı – Yazar: Ali ARSLAN – Yayınevi: Dikeyeksen – Basım: 2011 Ağustos – Sayfa Sayısı: 288

WordPress Kitabı ile alakalı detaylı bilgiye sitemde üst menüde yer alan WordPress Kitabı sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kitapyurdu üzerinden ön sipariş için buraya tıklayınız.

WordPress Kitabı Sipariş - Hepsiburada

77 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.