Shell ile “Hedef Bir Milyon”

Shell’in, dünya çapında bir milyon sürücünün yakıt tasarrufu sağlamasına yardımcı olmak için başlattığı “Hedef Bir Milyon” kampanyası hediye yakıt kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda hedefbirmilyon.com sitesinde yer alan Shell FuelSave oyununda Mayıs ayında 122 bin 563 puan alarak birinci olan Hasan Köse (Balıkesir) ve Haziran ayında 128 bin 16 puan ile ilk sırada yer alan Hakan Sarıer (Kocaeli) 200 TL değerinde hediye yakıt kazandılar.

Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları öncülüğünde dünya genelinde yakıt tasarrufunu teşvik etmek amacıyla düzenlenen “Hedef 1 Milyon” kampanyası tüm hızıyla sürüyor. Kampanyada yakıttan tasarruf etmenin yolları eğlenceli online oyunlarla anlatılıyor. 28 ülkenin rekabet ettiği tasarruf liginde Türkiye global listede 6’ncı sıraya kadar yükseldi.

Kampanya dâhilinde Shell FuelSave Oyununu oynayanlar hem Türkiye’nin global tasarruf liginde yükselmesine destek oluyor hem de 200 TL hediye yakıt kazanma şansı yakalıyor. Oyunda hediye yakıt kazanan ilk isimler belli oldu. Mayıs ayında Balıkesir’den Hasan Köse 122 bin 563 puan, Haziran ayında ise Kocaeli’den Hakan Sarıer 128 bin 16 puan kazanarak birinci oldular. Hasan Köse ve Hakan Sarıer, 200’er TL değerinde hediye yakıt kazandılar.

Hediye yakıt fırsatı devam ediyor

Oyuna katılarak tasarruflu sürüş oyunlarını deneyenler, sisteme kaydoluyor. Her ay en yüksek puanı elde ederek birinci olan kişi Shell’den 200 TL değerinde hediye yakıt kazanıyor. Puanlar, kazanan kişinin, varsa Shell Club Smart Card’ına yükleniyor. Kart sahibi olmayanlara ise hediye yakıt için puan yüklü Shell Club Smart Card iletiliyor. Kampanya, Ağustos 2013 sonuna kadar devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi ve oyunu oynamak için Shell Hedef Bir Milyon

Hedef 1 Milyon, etkin sürüş teknikleri ve yakıt seçimiyle ilgili incelikleri dijital oyun deneyimiyle tüketicilere aktararak tasarruf konusunda rehberlik etmeyi hedefliyor. 28 ülkeden yarışmacılar, yakıt tasarrufuna ilişkin bilgiler ediniyor ve sitedeki tasarruf oyunlarında ülkelerini temsil ediyorlar. Shell & Turcas 2013 yılında Türkiye’yi tasarruf liginde zirveye taşımanın yanı sıra sürücülerin daha verimli araç kullanmaları için iletişim faaliyetlerini sürdürmeyi hedefliyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.