Spendee – Android Finans ve Hesap Uygulaması

Spendee, size bütün harcamalarınızı tek ekran üzerinde göstererek cüzdanınızı korumaya ve daha fazla tasarruf sağlamanıza yardım etmeyi amaçlayan bir finans ve hesap uygulaması. Tek yapmanız gereken bu uygulamayı Android telefonunuza yüklemek, günlük harcamalarınızı ve geleceğe yönelik harcama planınızı eklemek.
Spendee gayet basit ve işlevsel bir görünüme sahip. Çok kolay bir kullanım sağlayan bu basit görünümün yanında rahatlıkla düzenlenebilen kategori seçenekleriyle de harcamalarınızı tam olarak nereye yaptığınızı rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca bu finansal harcama kalemlerinize resimler ekleyebilir, harcamalarınız üzerine tablolar oluşturabilir ve bu hesaplarınızı dışarı aktararak sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Spendee uygulamasında gerekli hesaplamalarınız yaparken ülkesel para birimlerini kullanabilir, size vereceği bildirimlerle sürekli olarak cüzdanınızı kontrol edebilirsiniz.

İsterseniz Spendee uygulamasının tanıtım videosunu izleyerek uygulamanın özelliklerini daha somut olarak görebilirsiniz.

Spendee isimli Android muhasebe uygulamasını indirmek için;
Spendee - Android Finans ve Hesap Uygulaması

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.