Sporcum Büyümeye Devam Ediyor!

Sporcum, spor

Türkiye’nin spor ve günlük yaşam alanındaki ilk dikey e-ticaret sitelerinden biri olan Sporcum.com, Mayıs ayında Tiger Global ve Emre Kurtepeli‘nin ortak yatırımı ile hayata geçmişti. Geçen 9 ay ile birlikte Sporcum.com, emin adımlarla büyüme yolunda ilerliyor.

Dünyaca ünlü markaların spor aksesuar ve malzemelerinin yeni sezon ürünlerini de bünyesinde barındıran Sporcum.com’da, spor giyim, spor ayakkabı, spor malzemeleri aksesuar kategorilerinin yanı sıra çeşitli spor dallarına ait ürünler ve özel ekipmanlar da bulmak mümkün.

%100 orijinallik ve lisans güvencesi altında çok sayıda ürün barındıran sitenin en güzel özelliklerinden biri de geniş filtreleme seçenekleri. Tek tıklama ile sadece çocuklara özel ürünler, koşu ayakkabıları, outdoor ürünleri ya da seçilen herhangi bir markanın tüm ürünlerine ulaşılabiliyor. Sporcum’a özel hediye çekleri, ücretsiz kargo, ücretsiz değişim ve 365 gün ücretsiz iade de sürekli alınabilen hizmetlerden.

Şu anda aylık 700 binin üzerinde tekil ziyaretçiye ulaşan Sporcum.com’da günlük 200 koli civarında gönderim yapılıyor. Sporcum yönetici ortakları Ahmet Abamor ve Kartal Göksel, sitenin kullanıcıların beklentilerini karşılayabilmesi için çalışmalarını sürdürüyorlar. Ürün videoları, her ürüne özel teknik detaylar Sporcum.com’un önemli artıları arasında yer alıyor.

Hak ettiği değeri görmeye başlayan dikey e-ticaretin 2011′deki başarılı örneklerinden biri olan Sporcum.com, 2012′de de dikey e-ticaretin öneminin artacağına bir işaret…

6 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.