TTNet Mobil Müzik Uygulaması ücretli olacak!

TTNET’in Mobil Müzik uygulaması sayesinde aylardır Android ve iOS cihazlarımızdan müzik dinliyoruz. TTNet Mobil Müzik Uygulaması ile hiçbir ücret ödemeden 3 milyon yerli ve yabancı şarkıya tek tıkla ulaşma şansımız var; fakat gözlerden kaçan bir nokta daha var. Google Play Store üzerinde yer alan açıklamada;

“TTNET Mobil Müzik” uygulaması ile abonelik ücreti ödemeden;
• 3 milyon yerli ve yabancı şarkıya erişebilir ve dinleyebilir,
• Profesyonel müzik listelerine ulaşabilir,
• Favori müzik listelerinize erişebilir
• Oluşturduğunuz müzik listelerine web’den de erişebilirsiniz.


Şeklinde açıklama yer alıyor, siteye göz attığımızda ise abonelik ücreti ödemeden* dedikten sonra konan bir yıldız ve en alt kısmında bir açıklama yer alıyor. Bu açıklama şöyle;

* TTNET Müzik iPhone, iPad, Android ve Motorola Xoom uygulamaları 30.09.2012’e kadar ücretsiz!
Burada akıllara bazı sorular takılıyor, açıklamada yer alan abonelik ücreti 30 Eylül’den sonra tüm kullanıcılar için mi geçerli olacak, yoksa uygulama içerisindeki bazı özellikler (favoriler, liste oluşturma vs.) 30 Eylül tarihinden itibaren ücretli hale mi gelecek? TTNet bu yıldızı koyarak sanki 30 Eylül’den sonra aylık belli bir ücretle veya kendi müşterilerine özel bir paketle mobil müzik uygulamasını sunacağa benziyor.
 

30 Eylül’e kadar TTNET Mobil Müzik uygulamasını iPhone, iPad, iPod Touch, Android ve Motorola Xoom cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. TTNET Müzik kullanıcı adı ve şifreniz ile veya uygulama içerisindeki “Yeni Üye” bölümünden ücretsiz kayıt olup, kullanmaya başlayabilirsiniz.
Uygulama (veri transfer) standart internet tarifesi üzerinden veya Wi-Fi internetiniz üzerinden ücretlendirilir; sınırlı internet kullanıyorsanız bu konuda dikkat edin, faturanız ay sonu kabarmasın :)
TTnet Mobil Müzik uygulamasını aşağıda yer alan görsellerden indirebilirsiniz.

 

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.