Vargonen’den Reseller tadında WordPress Hosting

Bir hosting düşünün! Türkiye lokasyonlu optimize edilmiş yüksek performanslı sunucularda güvenle barınacağınız aynı zamanda WordPress uyumlu bir web hosting. Türkiye’deki hosting sektörünü yeniden şekillendiren Vargonen‘in yeni hosting paketinden bahsetmek istiyorum sizlere. Tamamen kullanıcılarını düşünen ve sizin için hazırlanan bir paket..

WordPress Uyumlu Hosting nedir?

WordPress uyumlu hosting paketlerimiz sayesinde tek tıkla WordPress sürümünüzü güncelleyebilir, eklenti ve tema kurabilirsiniz. WordPress bloglarınız artık daha hızlı daha güvenli.

Paket özelliklerine göz atacak olursak, 500 MB web alanıyla ve 10 GB trafiğiyle yeni başlayan ve orta seviyeli bloglar için oldukça ideal bir paket. Ayrıca dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, paketin 2 domain barındırma özelliğine sahip olması. Yani hem kişisel blogunuzu hem de teknoloji, gündem vs. çeşitli konularda yazılarınızın yer aldığı blogunuzu tek paket üzerinden oldukça makul bir fiyata Vargonen kalitesinde barındırabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bu reseller hosting paketi yıllık sadece 29 dolar.

Türkiye’de tanınan bir çok ünlü blogun da barınıdığı güvenilir Vargonen sunucuları kısa süreliğine indirimli hosting kampanyasıyla sizleri bekliyor. Yakında indirim kupon kodlarını da blogda bulabilirsiniz. İşte Vargonen sponsorluğunda yayın yapan WordPress altyapısına sahip bazı siteler;

Sizi de Vargonen’in mutlu müşterisi olmaya davet ediyoruz. WordPress Hosting paketiyle alakalı detaylı bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Adres: https://www.vargonen.com/wordpress-hosting

 

15 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.