Android Disney Oyunlarında %90’a Varan İndirim!

Disney Android uygulama marketi Google Play üzerinde satışa sunduğu oyunlarda yılbaşı nedeniyle %90’a varan indirimlere gitti. Disney’in biçok farklı oyunu olduğunu düşünürsek aslında bu indirim satın almalar konusunda çok faydalı olabilecek seviyede. Bu oyunlardan birkaçını inceleyerek indirimler konusunda örnek vermiş olalım.
Where's My WaterWhere’s My Water
Zeka ve Bulmaca oyunları kategorisinde Android için yılın en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen Where’s My Water, yılbaşı ve noel sayesinde Android Market üzerinde sadece 0,49$ üzerinden satılıyor. Bu oyunda banyosunu yapmak için bekleyen tatlı dinozorlarımıza temiz suyu ulaştırmaya çalışıyoruz.

 

Monsters, Inc. RunMonsters, Inc. Run
Sevimli Canavarlar olarak çevirilen sinema filmi içerisinde yer alan Mike, Sulley ve diğer canavarları kullanarak maceradan maceraya atladığımız Monsters, Inc. Run oyunu, Google Play üzerinde 0,49$ fiyat etiketiyle satılıyor.

 

Toy Story: Smash It!Toy Story: Smash It!
Disney’in ve Pixar’ın en çok izlenen ve beğenilen serisi olan Oyuncak Hikayesi karakterlerinin yer aldığı Toy Story; Smash It! oyunu da Google Play üzerinde 0,49$ fiyatıyla alınabiliyor. Bu oyunda yapmamız gereken aslında Angry Birds oyunuyla aynı mantıkta, nesneleri kullanarak yapılı olan binaları yıkmak.

Disney firmasının indirimli bir şekilde yayınladığı oyunların tam listesine ulaşmak için tıklayın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.