Ege’ye Yelken Açma Zamanı!

Eşi benzeri olmayan denizi, huzur dolu atmosferi, romantizmle dolu sokakları ve sayısız güzelliği barındıran Yunan Adaları, gezen herkesi kendisine hayran bırakıyor. Özellikle balayı çiftlerinin aylar öncesinden planladığı Yunan Adaları turu, onlara unutulmaz bir tatil yaşatıyor.

Bir tarafta binlerce yıllık tarihi eserleri ve kalıntıları, diğer tarafta uçsuz bucaksız bir deniz ve doğal güzellikleriyle bu yaz kusursuz bir tatil yaşamak istiyorsanız Yunan Adaları turu ile Ege’ye doğru yelken açın.

Cruise turları bu yaz çok popüler!

Mavi yolculuk yapmayı sevenler ya da ilk kez cruise turu ile gezecek olanlar bu yaz Santorini, Mykonos, Rodos, Girit adalarında bolca gezeceğe benziyor. Şimdiden birçok tur acentasının rezervasyon doluluğu yaşamaya başladığı Yunan Adaları turları, indirimli fiyatlarıyla da tatilseverlere cazip gelebiliyor. Özellikle Mykonos turu ve Santorini turu yapmak istiyorsanız şimdiden gemideki yerinizi ayırtmanızda fayda var.

Gemi yolculukları neden güzel?

Cruise gemilerinin sayısız eğlence seçenekleri olmasının yanı sıra, geceleri siz uyurken geminizin farklı limanlar arasında yolculuk yapıyor oluşu ve her sabah gözünüzü bambaşka güzellikteki limanlarda açmanız paha biçilemez bir duygu! Bunun yanında kaptanların özel olarak hazırladığı geceler, şovlar ve etkinliklerle gemi içerisinde zamanın nasıl geçtiğini asla anlamayacaksınız. Ayrıca dilediğiniz her an bakabileceğiniz sonsuz mavilikler de üzerine bonus tadında.

Nereleri Görmeli?

Yunan Adaları turu yapmaya karar verdiyseniz görebileceğiniz yüzlerce ada bulunuyor ancak biz size en popüler olanlarını sayacağız. Mutlaka görmeniz gerekenler; Santorini, Mykonos, Rodos, Girit, Patmos, Siros, Kos, Sakız Adası, Leros ve Siros’tur. Erken dönem indirimlerinden ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Çünkü geç kaldığınız zaman dilediğiniz kabini bulamıyor ya da yüksek ücretler ödeyebiliyorsunuz. Ülkemizde birçok turizm acentası bu alanda çok iyi gemilerle çalışıyor ve her şey dahil fiyatlar sunabiliyor. Tüm paketlere göz attıktan sonra kendinize ve sevdiklerinize en çok uyan paketi ve fiyatı tercih etmenizi öneririm.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.