Any.DO ile Yapacaklarınızı Unutmayın

Android Market’e girince karşılaştığım ve “Bana bu kesinlikle lazım” dediğim güzel bir uygulama Any.DO. Son dönemlerde oldukça düzensiz çalışıyorum ki bu uygulamanın yardımcı olacağı ümidiyle indirmiş bulunmaktayım. Benim gibi plansız düzensiz iş yapanlar varsa onların da işine yarayabilir diyerek Any.DO‘dan bahsetmek istiyorum sizlere..

Any DO - Android, iPhone App İndir

Any.DO gerek arayüzü gerekse de kullanım kolaylığı ile her cebe lazım. Eklediğiniz ögeleri öneme ve klasöre göre sıralayıp kolayca takip edebiliyorsunuz. İşiniz bitince de üstüne bir çizgi çekmek veya yapılanlar listesini temizlemek oldukça zevkli.

  

Oluşturduğunuz etkinlikleri Any.DO kullanan arkadaşlarınızla paylaşarak iyi bir grup çalışması için mobil planlama oluşturabiliyorsunuz.

Günlük alışkanlıklarınız veya her gün yapmanız gerekenler listesi bile düşünülmüş. “Dişini fırçala, bloga yazı yaz” tarzında hatırlatıcı ögeler ekleyerek unutmak kelimesini unutmak mümkün :)

İki renk arayüzü sunan Any.DO Android kullanıcılarının çoğunda görebileceğiniz bir uygulama olacağa benziyor. Uygulamanın şu an sadece Android sürümü var, çok yakın süre sonra iOS ve web sürümü; özel olarak da Chrome uzantısı düşünülüyor. Any.DO hakkında ayrıntılı bilgi için Any.DO adresini ziyaret edebilirsiniz.

2 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.