Honda CR-Z – Zarif, Güçlü ve Hibrit

Honda CR-Z modeli birçok konuda şimdinin değilde geleceğin otomobili gibi duruyor. Honda’nın tanıtımını yeni CR-X olarak yaptığı bu model gücünü aldığı benzin ve elektrik karışımı hibrit motorunun yanında farklı tasarımı ve aerodinamik yapısıyla benzersiz bir hal alıyor. Ayrıca manuel vites de Honda CR-Z’yi diğer hibrit otomobillerden ayırıyor.
Honda CR-Z kompakt ve sportif bir tasarıma sahip olmasının yanında sahip olduğu net çizgiler ve geniş tekerlek izleriyle tıpkı bir spor araba görünümünde ve sizleri de araba sürmenin ötesinde dünyalara taşıyabilecek kabiliyette bir hibrit araç.

Honda CR-Z Ön Görünüm
Honda CR-Z atik ve pratik yapısına rağmen hibrit motorunun sağladığı düşük yakıt tüketimi ile de günlük kullanıcılara uygun bir hale geliyor. 6 vitesli ve 122 beygir güce sahip yüksek performanslı motoruna rağmen şehir içinde 100 KM’de sadece 4.4 litre yakıt tüketimi ile düşük performanslı araçlardan bıkan ama yakıt tasarrufundan da vazgeçemeyen sürücüleri kendine çekiyor.

Honda CR-Z İç Dizayn
İçerisinde Honda markasının son teknoloji cihazlarını barındıran CR-Z, krom kaplı ön konsolu, aydınlatma ışıkları ve değişken renkli göstergesi ile iç tasarımda da etkileyici bir sonuç ortaya koyuyor.

Honda CR-Z Fiyat
Honda CR-Z, tüm bu özelliklerine rağmen orta sınıf bir otomobilden yüksek olmayan fiyatıyla da tercih sebebi haline geliyor. Honda CR-Z fiyatları Sport modeli için 53.000 TL alt sınırından başlarken Honda CR-Z GT ise 57.000 TL alt sınırı ile bayilerde yer alıyor.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.