Poweramp – Android Müzik Oynatıcı

Telefonlarımızın standart müzik oynatıcıları bazen yetersiz kalabiliyor. Özellikle equalizer konusunda yeterince seçeneğe sahip olamıyoruz Android müzik oynatıcısında. Ancak Poweramp gibi gelişmiş müzik oynatıcıları bizlere bu konularda çözümler sunuyor.
Poweramp neredeyse her türden müzik dosyası türünü çalabilmesi, sayısız kombinasyon ile en iyi müzik deneyimini elde edebileceğimiz çok seçenekli equalizer seçeneği ve 4 farklı widget türü ile android telefonlarımızda yer alan standart müzik oynatıcının sunduğu her şeyi ve fazlasını elde etmemize imkan veriyor. Ayrıca kulaklıklar arasında denge ayarı, bass ve treble için ayrı sunulan ayarları ve klasör bazlı dosya yönetimi de sunması Poweramp’i Android için hazırlanmış en başarılı müzik oynatıcılarından biri haline getiriyor. Tek yapmanız gereken size en uygun ayarları uygulayıp, oluşturduğunuz müzik kuyruğunun keyfini çıkarmak.

Poweramp Android müzik oynatıcısının full ve pro versiyonunu satın almadan önce 15 günlük deneme sürümünü yüklemek ve kullanmak için;
Poweramp - Android Müzik Oynatıcı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.