Takipçisi Olduğum Beş Blog(Mim)

Çeşitli sebeplerden dolayı internetten uzak 2 hafta geçirdim. Bu zaman dilimi içerisinde Beyaz Abi beni mimlemiş. Bu Mim sayesinde yeni web günlüğüm için ilk Mim’i almış oldum.

Mim’in konusu: “Takip Ettiğim 5 Blog

Kendisi de bu konunun üzerinde durmuş. Durum değerlendirmesi yapınca takip ettiğim blogların genelde kurumsal bloglar olduğunun farkına vardım ve takip ettiğim kişisel günlük sayısı bir elin parmakları kadar bile değil. İşte takip ettiğim 5 blog:

1- Taşı bana atan Mim’i yollayan Beyaz Abi, namı diğer Anarşik Çocuk. : ) Yazılarını severek ve gülerek okuduğum değerli bir ağabeyim. Sosyal hayatta da görüşüyoruz fakat henüz nohut yemeye gidemedik : P Buradan tekrar selamlarımı iletiyorum..

2- Şu anda sınırları içerisinde bulunduğunuz Arslania’nın açılmasında en büyük desteği sağlayan, blog yazarlığı konusunda örnek aldığım bir büyüğüm yer alıyor. Fazla anlatmaya gerek yok, onu zaten herkes tanıyor Türkiye’nin en değerli blog yazarlarından bir tanesi Erhan Yakut.. yakuter’e buradan saygılarımı iletiyorum.

3- WordPress‘i ilk öğrendiğim zamanlarda tanıştığım, daha doğrusu beni tanıştıran kişiyle şu an konuşmadığım, sevgili dostum yer alıyor. Şu an biraz yoğun ve ay sonunda müsait olur herhalde. Bloğuyla çok sıkıntılar yaşadık. Şu an yolunda en güzel şekilde devam ediyor ve İnşallah böyle devam edecek. Bu sözler sana Berkan Karadağ. :)

4- Sırada Berkan sayesinde tanıştığım bir büyüğüm daha var. Yeni projesi İletio’sundan dolayı kişisel bloğuna vakit ayıramayan, sohbetine de doyum olmayan Arda Ahmetgil.. Arslania’nın logosunda büyük emeği olan Arda Abi’ye selamlar..

5- Sabahlara kadar beraber vakit geçirdiğimiz yukarıda yer alan değerli büyüklerimin arasında, beni internete bağlayan, bilgisayarımda internetim olmadığı zaman (o bilir) bana yardımcı olan değerli dostum Murat da var. “Uykusuz her gece, Murat ile bir eğlence..” diyerek Murat’a da selamlarımı yolluyorum.. Söz sende.. :)

Bir Mim’in daha sonuna geldik. Söz konusu olan 5 bloğun değerli yazarları bu Mim’e cevap vermek konusunda özgürdürler.  Mim meselesinin prensip olduğunu hatırlatarak bu yazıma da son veriyorum. Görüşmek üzere..

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.