Penguen Gıda’dan Lezzeti Çeken Kazanıyor

Yıllardır lezzetlerini tüm Türkiye ve dünyaya sunan Penguen Gıda’dan tüketicilerine eğlenceli ve hediye dolu yeni bir kampanya: Lezzeti Çeken Bilir

www.LezzetiCekenBilir.com adresine herhangi bir Penguen ürünü ile çektirmiş olduğunuz yaratıcı fotograflarınızı Facebook hesabınız ile giriş yaparak, yarışmaya katılabilir ve birbirinden güzel hediyeleri kazanabilirsiniz.

Fotoğraflar arasından en çok oyu alan 1. kişi Sony Bravia LCD TV, 2. kişi iPhone 3GS ve 3. kişi Sony Playstation 3 kazanıyor. Ayrıca yarışmaya katılan her 25. kişi de Penguen Hediye Paketi kazanıyor.

Penguen Gıda - Lezzeti Çeken Bilir

20 Ekim 2010 tarihinde başlayan kampanya 17 Aralık 2010’da saat 18:00’da sona erecek, hediyeleri kazanan kişilerin listesi sitede ilan edilecektir.

Yarışmaya Katılmak İstiyorum

Penguen Gıda

1989 yılında Türkiye’nin en verimli tarım havzalarının merkezindeki Bursa’dakuruldu. Reçel, sebze konserveleri, hazır yemekler, salça, turşu, az şekerli reçel, meyve preparatları, kurutulmuş meyve şekerlemeleri, dondurulmuş gıda gibi %100 yerli üretimden eldeettiği ürün çeşidini her geçen gün zenginleştiren Penguen Gıda, satışlarının %50’sini ABD, Almanya,İngiltere, Fransa başta olmak üzere 35 farklı ülkeye yapmaktadır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.