Tek İhtiyacımız Netinternet

Netinternet

Bloglar için WordPress uyumlu hosting aramaktan yorulan insanlar çareyi yurtdışı lokasyonlu sunucularda arıyor. Yurtdışı hosting fiyatları ise ateş pahası ya da  bize öyle geliyor. 100 MB alan 5 GB trafiğe 20 TL ödediğimizi düşünürsek, yurtdışı paketlerle kıyasladığımızda, Türkiye lokasyonlu paketlerin çok daha pahalı olduğunu görüyoruz.

Türkiye’de sınırsız hosting uygulaması fark yaratan SuperNi ile kullanıcılar yurtdışı lokasyonlu sınırsız hosting firmalarından vazgeçip yavaş yavaş Türkiye lokasyonlu sunucuları kullanmaya başladılar. Yakın bir süre sonra diğer firmalarında bu tarzda girişimi olacağa benziyor.

Arslania’da sınırsız hosting yeniliğinin öncüsü Netinternet sunucularında uzun zamandır güvenle barınıyor. WordPress ile alakalı hiçbir sorun yaşamadan (şükürler olsun) geçinip gidiyoruz. :) Söz konusu Netinternet iken değişen hosting paketlerinden bahsetmek istiyorum. Daha önce küçük boyutlarda (250 MB-500MB) sunulan Netinternet hosting paketleri hem daha ekonomik hem de özellik açısından geniş kapsamlı olması amacıyla yükseltildi ve site trafik hacimlerine göre uygun hale geldi. Yeni paketlere göz atacak olursak;

Hosting Paketleri

İhtiyaçlarınızı karşılayan ekonomik hosting paket seçenekleri için Netinternet‘e buyrun..

1 Yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.