Ventev ChargeSync – iPhone Dayanıklı Şarj Kablosu

iPhone aksesuarları arasında en çok sorun yaşadığım ve 3. defa yenisini almak zorunda kaldığım şarj kablosu problemini çözmek için bu sefer tercihimi farklı bir ürünle yaptım. Kullananlar bilir, (daha önce kullandığım) orjinal şarj kabloları 1-2 ay geçmeden uç kısmından yıpranıyor, daha sonra bantlamak veya farklı yöntemlerle korumaya almak gerekiyor. iPhone, iPad ve iPod’larla uyumlu bir şekilde çalışan dayanıklı şarj kablosu arayışım sonucunda Ventev’in ChargeSync ürününü aldım.

iPhone, Ventev, ChargeSync

Resimde de görüldüğü üzere, uç kısmı oldukça kalın ve dayanıklı gözüküyor.

Şarj ve multimedya aktarım özelliğine sahip olan Ventev ChargeSync ile hem dosya aktarımı, hem de Apple lisansı ile şarj problemi yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Flat tasarıma sahip kablo, benim aldığım pakette 1 metre uzunluğa sahip, dilerseniz 2 metre olanı da mevcut.

Ürünü birçok mağazada bulabileceğiniz gibi internetten de sipariş verebilirsiniz. Viaport, Palladium Ataşehir, Tepe Nautilus’ta yer alan Mobilworx‘ten temin edebileceğiniz gibi internet sitesinde yer alan Ventev Dolaşmaz Şarj Kablosu sayfasından da inceleyebilirsiniz. Hatta kolaylık olsun, bir de ürünleri bulabileceğiniz harita paylaşayım :)

Mobilworx Mağazalar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.