WordPress Tema Tasarımı Eğitim Seti yayında!

WordPress Tema Tasarımı
Türkiye’nin bir numaralı online video eğitim platformu Vidobu’da uzun zamandır beklenen WordPress Tema Tasarım Eğitim Seti yayımlandı. Vidobu Uzmanlarından Hakan Çamoğlu ile beraber hazırlamış olduğumuz; WordPress tema tasarımını öğrenmek isteyen arkadaşlar için oldukça anlaşılır seviyede hazırlanmış, uygulamalı ve bol kaynaklı eğitim seti iki bölümden oluşuyor.

Çekiliş

Aşağıda yer alan tweet’i retweet edin, 1 aylık Vidobu özel üyeliği kazanma şansını yakalayın.**

İlk bölüm Adobe sertifikalı uzmanı Hakan Çamoğlu tarafından hazırlanan WordPress için Tema Tasarımı isimli eğitim seti. Bu eğitim setinde Fireworks veya Photoshop formatında hazırlanan tasarımın dilimlenerek CSS / HTML formatına dönüştürülmesi anlatıldı ve çeşitli ipuçlarından bahsedildi. Yaklaşık 2 saat süren bu eğitim seti sayesinde kafanızda soru işareti kalmayacak.

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi (CMS) olan WordPress’e özel temalar tasarlamak için bu eğitim seti çok doğru bir kaynak olacaktır. Photoshop veya Fireworks ortamında tasarladığınız özel tasarımları WordPress’e aktarırken kullanacağınız bütün yöntemler bu eğitim setinde sizin için anlatılmıştır.

Eğitim setinden örnek bir video;

İkinci bölüm ise benim hazırlamış olduğum HTML Sitenin WordPress Entegrasyonu isimli eğitim seti. Bu eğitim setinde CSS ve HTML formatında hazırlanmış olan sitenin WordPress entegrasyon işlemini anlattım. Aynı zamanda işlevsel WordPress temaları oluşturmak için ipuçlarından bahsetmeye çalıştım kısacası bu eğitim setleri sayesinde kendi WordPress temanızı oluşturmak artık çok kolay! 45 dakikalık bu eğitim seti sayesinde WordPress fonksiyonlarını rahat bir şekilde kullanarak anlaşılır ve seri bir şekilde entegrasyon işlemini gerçekleştirdik. 30 Eylül yani bugün, ikinci kısım yayımlanmış olur.

Ses konusunda grip, nezle türevlerinde ufak bir rahatsızlık geçirdiğim için biraz sakin konuştum, kusuruma bakmayın. Siz siz olun eğitim setini izlerken lütfen uyumayı düşünmeyin. :) Uyumak için ayrıca bir eğitim seti çekeyim; ama bu eğitim setini kaçırmayın! ;)

Eğitim setinden örnek bir video;

Ayrıca eğitim seti içerisinde anlatımı yapılan WordPress teması, kaynak dosyalar arasında hazır vaziyette Vidobu kullanıcılarını bekliyor. Vidobu özel üyelerine ücretsiz sunulan bu WordPress temasını arşivinize almayı unutmayın!

Kafanıza takılan soruları ve ilgi duyduğunuz eğitim setlerinin yayımlanması ile alakalı yorum formunu kullanarak veya site üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Teklif ve önerilerinize açığız ve aşığız. :)

Eğitim setlerini ve diğer binlerce videoyu 7 gün 24 saat kesintisiz izlemek için Vidobu‘ya buyurun. İyi seyirler, iyi öğrenmeler.

** Son katılıma dair açıklama:  30 Eylül – 23:59’a kadar yapılan retweetler geçerlidir. Çekiliş açıklaması ve sonucu (1 Ekim) için Twitter üzerinden @arslania kullanıcı adını ziyaret edebilir veya WordPress ile ilgileniyorsanız takip edebilirsiniz :)

15 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.