Arslania Çekilişi

Arslania.com 3. Yıl Çekilişi Başladı!

Arslania Çekilişi

Arslania çekilişine hoş geldiniz.  “Bayram değil seyran değil, nereden de çıktı bu Arslania çekilişi?” diye soranlar olacaktır elbette. O zaman şöyle izah edeyim :)

Çekiliş Sonuçları açıklanmıştır. Sonuçlar aşağıda yer almaktadır.

Vidobu Üyelikleri

1 ay
Mertcan Çeliker
Furkan Özden
3 ay
Volkan Akpınar
Yiğit Demirel
6 ay
Barış Kandil
Polat Büyükarslan
Vargonen WordPress Hosting
1- Ufuk Aktiz
2- İsmail Görkem Kara
3- Emre Özel
4- Murat Dinç
5- Bi adam
6- Mürsel
7- Yasin Tasan
8- Sercan Yaşar
9- Ferhat Aktaş
10- Yusuf
WordPress Kitabı
1- Mürsel
2- Mert Aydın
3- Yunus Öztürk
4- Pkz
5- Atakan Uslu

Talihlilerin Arslania iletişim formu aracılığıya “çekilişe katıldıkları eposta adresini kullanarak” 72 saat içerisinde ulaşmaları önemle rica olunur. Aksi takdirde yedek talihliler tüm katılımcılar arasından seçilecektir.

Efendim bundan yaklaşık 3 yıl önce Herkese Merhaba diyerek bu serüvene başlamıştım, aslında diğer tüm bloglarımı kapatıp yeni bir sayfa açmış ve devam etmiştim. Üzerinden oldukça uzun bir zaman geçti, birçok arkadaş beni Arslania aracılığıyla duysa da 5-6 yıl önce tanışmış olduğum çok değerli insanların da halen yanıbaşımda kıymetli bir dost olması benim için oldukça sevindirici. Lafı fazla uzatmadan çekilişe geçmek istiyorum. Tabi ondan önce sebebini açıklamak, Arslania açıldığından bugüne kadar (tam bugün) 1 milyonuncu ziyaretçisini büyük bir heyecanla karşıladı. Geçen yaklaşık 1100 günde 1 milyon ziyaretçiye ulaşmak çok ayrı bir duygu. Hazırsak çekilişimize başlıyoruz. :)

Sponsorlar

İlk olarak sponsorlarımızla başlamak istiyorum. Uzun zamandır Arslania’yı güvenli, hızlı ve WordPress uyumlu sunucularında barındıran Vargonen Teknoloji’nin sponsorluğunda 10 kişiye 1 yıllık (yeni hesap) WordPress Hosting hediye ediyoruz.

Sponsor olur da WordPress Kitabı olmaz mı? :) Dikeyeksen Yayınevi sponsorluğunda 5 kişiye Ali Arslan tarafından hazırlanan WordPress Kitabı hediye!

Bir diğer değerli sponsorumuz Türkiye’nin online video eğitim platformu Vidobu‘dan çok faydalı bilgiler öğrenmeniz temennisiyle,  2 katılımcıya 1 aylık özel üyelik, 2 katılımcıya 3 aylık özel üyelik,  2 katılımcıya ise 6 aylık Vidobu özel üyeliği hediye!

Birbirinden güzel ödülleri bu çekiliş sayesinde sizlere ulaştırmaya çalışacağım. “Peki çekilişe nasıl katılacağım?” diyorsanız..

Örnek sponsor tanıtım yazısı ve olması gereken bağlantılar aşağıda yer almaktadır.

Arslania çekilişinde 10 kişiye Vargonen Teknoloji’den WordPress Hosting, Dikeyeksen Yayınevi’nden 5 kişiye WordPress Kitabı, 6 kişiye Vidobu özel üyeliği hediye.

Örnek dosya için buraya tıklayabilirsin. 

Çekilişe nasıl katılırım?

Arslania çekilişine katılmak için birçok yol mevcut, kendinize uygun olanı seçerek çekilişe katılabilirsiniz. Ne kadar çok katılım, o kadar çok şans! Aşağıda çekiliş amaçlı kullanışlı bir yazılım yer almakta her şey oldukça basit.

1- Sitedeki yazım hatalarını bularak katılmak istersen;

Bulduğun her yazım hatası sana 4 çekiliş hakkı kazandıracak. Yazım hatalarını aşağıda yer alan yorum formuna “hata – yazı adresi” şeklinde yazabilirsin. Yazım hatasını ilk yollayan arkadaş çekiliş hakkını kazanır. Her yeni yazım hatası yeni bir çekiliş hakkıdır. Aynı yazı içerisinde tekrar eden kelimeler ekstra çekiliş hakkı kazandırmaz; fakat bu kelimeler farklı yazılarda ise yeni çekiliş hakkı kazandırır. Yani “herkez” kelimesi 2 defa aynı yazıda yer aldıysa 4 çekiliş hakkıdır, farklı iki yazıda “herkez” kelimesi yer alıyorsa 8 çekiliş hakkı kazanmış olursunuz.

Ne kadar çok yazım hatası bulursan, Arslania’ya o kadar çok destek olursun! Bu cömert davranışın için teşekkürler, bu site Türkçe!

2- Arslania Facebook sayfasını beğenerek yorumunda belirtmen sana 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Yorum formuna ismini yazarken dikkat edersen harika olur. Hem sistem hem de ben kontrol edeceğim :)

3- Arslania Twitter hesabını takip ederek 1 çekiliş hakkı elde edebilirsin. İnternet ve WordPress konularında birçok faydalı bağlantı paylaşmaktayım, umarım işine yarar. Twitter kullanıcı adını paylaşabilirsen iletişim halinde kalabiliriz. Yorum formuna ek olarak Twitter kullanıcı adını yazman yeterli olacaktır.


4- Çekiliş hakkında tweet atarak 2 çekiliş hakkı elde edebilirsin, paylaştığın tweetin adresini yorum formuna yazmayı unutma. :)


5- Blogunda çekiliş hakkında bir yazı paylaşarak 5 çekiliş hakkı elde edebilirsin. Paylaşman gereken bağlantılar yukarıda yer almakta, yayımlamış olduğun yazı adresini yorum formunda paylaşman çekilişe katılmak için yeterli olacaktır.

Katılımlarınızı bir tek yorumla belirtebilirseniz daha kolay kontrol edebilirim :)

Bunların yanısıra merak ettiklerini aşağıda yer alan yorum formu aracılığıyla bana ulaştırabilir ve Arslania hakkındaki görüş, önerilerini paylaşabilirsin. Arslania’yı ziyaret eden 1 milyon kullanıcıya milyonlarca kez teşekkürler!

Çekiliş Koşulları

1. Kampanyamız 30 Nisan 2013 tarihinde başlayacak ve 15 Mayıs 2013 tarihinde saat 23:59′da sona erecektir.

2. Kampanya kazananları belirlenen koşulları sağlayan kişilerin teknik olarak tespit edilmesi sonucunda elde edilen verilerden rastgele, bilgisayar ortamında belirleneceklerdir.

3. Web sitemizde yayınlanan talihliler açıklanma tarihinden itibaren 3 gün içerisinde me@arslania.com adresi ile iletişime geçerek kendilerini göstermelidirler. Aksi taktirde yeni yedek talihliler belirlenecektir.

4. Yukarıda belirtilen katılım koşullarından farklı paylaşım veya yayınlar çekilişe katılmak için hak kazandırmaz ve yukarıda belirtilen çekilişe katılma şartlarını yerine getirmeyen veya eksik yapanlar talihliler kazanmamış kabul edilip, tekrar çekiliş yapılacaktır.

5. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

6. Ürün tesliminde kargo şirketinden kaynaklanan sorunlardan Arslania.com sorumlu tutulamaz.

7. Hediye kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.

8. Bir kişi en fazla 40 çekiliş hakkı ve 2 hediye kazanabilir.

9. Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki hükümleri kabul etmiş sayılır.

10. Arslania.com işbu kampanyanın koşullarını haber vermeksizin değiştirme ve düzenleme hakkına sahiptir.

63 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.